Kontakt​

Firma​

MØLBALLE A/S

CVR: 19354849

Telefon​

87 82 42 00

Email​

info@molballe.dk

Kalle Aaquist

Ejer / Salgs- og marketingsansvarlig

+45 20 68 87 13 / kalle@molballe.dk

Sven Aaquist

Ejer / Montage og reklamationsanvarlig

+45 20 68 87 04 / sven@molballe.dk

Michael Dal

Indkøbsansvarlig / Salg Sverige og Tyskland

+45 51 17 14 45 / michael@molballe.dk

​Allan Mogensen

+45 26 77 34 75 / allan@molballe.dk

Birgitte Thorup Helgren​

Tilbudsbehandling, marketing og fragt

+45 26 77 34 74 / birgitte@molballe.dk

Henrik Abildgaard Sløk

Ordrebehandler

+45 20 11 51 45/ henrik@molballe.dk

Thomas Dalsgaard Clausen

Produktions- og All Risk koordinator

+45 26 77 34 70 / thomas@molballe.dk

Bogholderi

Mandag &  Torsdag

8-15.00

+45 29 36 23 62 / bogholderi@molballe.dk

Tilbud og ordre sendes til:info@molballe.dk​

Firma

Mølballe A/S

CVR:  19354849

Kontakt

Telefon: 87 82 42 00

E-mail: info@molballe.dk